Egyéni telepítési beállítások mentése

Telepítési/installálási problémák megbeszélése
pepe321
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011. augusztus 19., péntek 9:45

Egyéni telepítési beállítások mentése

Hozzászólás Szerző: pepe321 »

Hello,
Arra már itt http://libreoffice.hu/2011/08/18/libreo ... /#comments kaptam választ (amit köszönök), hogy miért nincs beépített frissítés kezelés - végül is együtt lehet élni a rendszeres teljes újratelepítgetésekkel is. Viszont ebben az esetben jó lenne, ha valahogy el lehetne menteni az egyéni telepítés beállításait, hogy ne kelljen minden alkalommal újra kitalálni. Van (vagy várható a közeljövőben) esetleg erre valamilyen megoldás?
LibreOffice 3.4.2 WinXP / OpenOffice 3.2 Kiwi 10.08
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéni telepítési beállítások mentése

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

üdv!

Nekem az esetek jelentős többségébern a telepített kiterjesztéseim, a saját készítésű makróim, az általam beállított látható ikonok az eszköztáron importálódnak meg szoktak jelenni a frissítések során/után. (Néha nem , de eddig nem tudtam azonosítani, hogy miben tért el az a frissítés...)

Neked mi nem "ment át"?
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
pepe321
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011. augusztus 19., péntek 9:45

Re: Egyéni telepítési beállítások mentése

Hozzászólás Szerző: pepe321 »

Szia,
Nem a felhasználói beállításaimra gondolok, hanem arra, hogy a telepítéskor a "LibreOffice-programmodulok", a "Választható összetevők" és a "További nyelvi csomagok" közül mi legyen telepítve és mi ne. Biztos csak az én hibám, de szeretem, ha csak annyi fölösleges dolog foglalja a helyet, amennyinek muszáj. :)
LibreOffice 3.4.2 WinXP / OpenOffice 3.2 Kiwi 10.08
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéni telepítési beállítások mentése

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Ja, azt nekem is mindig végig kellett kattintgatnom...
...Erre csak ennyit tudok felelni... :(
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Válasz küldése