Egy szimpla köszönet

Véleményed rólunk
Poliverzum
Önkéntesek
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2008. február 29., péntek 9:28

Egy szimpla köszönet

Hozzászólás Szerző: Poliverzum »

Na sóval s tetvvel, akkor hadd maradjon itt írásos nyoma annak, hogy nagyon örülök e fórum létének, és köszönöm a csapatnak aki ezt csinálja és fenntartja! Ez tette lehetővé, hogy megoldódjon a "felkiáltójel-probléma" (az automatikus javítás nem működött a felkiáltójel beírása után) mely nekem eddig számos bosszúságot okozott az amúgy nagyon kitűnő OOo szoftverben.

Vagyis, e fórum létrehozását remek kezdeményezésnek tartom, további sok sikert kívánok hozzá! Csak így tovább, fiúk!
Linux másfajta • 2.4.X • Linux másfajta
Avatar
Mészáros Tamás
Önkéntesek
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2008. március 1., szombat 20:16
Tartózkodási hely: Doba, Veszprém megye, Magyarország.

Re: Egy szimpla köszönet

Hozzászólás Szerző: Mészáros Tamás »

Poliverzum írta:Na sóval s tetvvel, akkor hadd maradjon itt írásos nyoma annak, hogy nagyon örülök e fórum létének, és köszönöm a csapatnak aki ezt csinálja és fenntartja! Ez tette lehetővé, hogy megoldódjon a "felkiáltójel-probléma" (az automatikus javítás nem működött a felkiáltójel beírása után) mely nekem eddig számos bosszúságot okozott az amúgy nagyon kitűnő OOo szoftverben.

Vagyis, e fórum létrehozását remek kezdeményezésnek tartom, további sok sikert kívánok hozzá! Csak így tovább, fiúk!
Csatlakozom. És örülök hogy ilyen szoftver office létezik. Remélem egyre több iskola, munkahely rájön erre...érdemes használni. :idea:
Mészáros Tamás
MS Windows 7 SP1 Home Premium HU • OpenOffice.org 4.1.5 • PhotoFiltre Studio 10.12.1
Vasszem
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2008. április 3., csütörtök 13:43

Re: Egy szimpla köszönet

Hozzászólás Szerző: Vasszem »

Én is szeretnék egy "szimpla köszönet"-et mondani minden kedves önkéntes segítőnek!
Nem is eresztem böllérre a dolgot, egyszerűen "csak" köszönöm, hogy van egy hely, hol segítséget lehet adni & kapni...
:D
Üdv:
Vasszem
Poliverzum
Önkéntesek
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2008. február 29., péntek 9:28

Re: Egy szimpla köszönet

Hozzászólás Szerző: Poliverzum »

Komolyan, e fórum nagyon rendes helynek tűnik eddig! Megfordultam eddig pár linuxos fórumon, s nemegy helyen (bár nem mindegyiken...) előfordult, hogy bunkóskodtak az emberrel, de itt nem. De ez még nem minden, mert jó érzés, hogy itt az usert komolyan veszik, mert lám, az, hogy nem volt automatikus javítás a felkiáltójel után, az az én visszajelzésem volt, s az itteni közösség elintézte, hogy ez a hiba kijavíttassék a szoftverben! Én egymagam biztos nem tudtam volna ezt elintézni. Pedig ez nekem tényleg ROPPANT gond volt, s itt nem túlzás a nagybetűk és a félkövérítés használata! Tudom, másnak biztos semmiség, de nekem cseppet sem volt az, megkeserítette a mindennapjaimat! Ez szinte olyan, mintha magam is részt vennék a fejlesztésben!

Aztán most a minap pedig beírtam, hogy jó lenne valami makróféleség, ami a doksit átkonvertálja DokuWiki formátumba, s azonnal kaptam egy linket rá, ahol megtaláltam ami kellett! Szóval tényleg lenyűgöző a segítőkészség, ami itt van, példaértékű lehet más fórumok és közösségi oldalak számára!
Linux másfajta • 2.4.X • Linux másfajta
limes
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008. október 29., szerda 13:19

Re: Egy szimpla köszönet

Hozzászólás Szerző: limes »

Nagyon szépen köszönöm azoknak, akik dolgoznak az újabb és újabb OpenOffice verziókon.
Vártam már a 3.0 magyar változatát és lám, már kész is!
Még egyszer köszönöm!
Emil
Ms Windows XP • 2.4.X • MÁSFAJTA
rrgida
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008. november 19., szerda 18:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egy szimpla köszönet

Hozzászólás Szerző: rrgida »

Megköszönöm a sok munkátokat, és a hathatós segítséget, amit ezen a fórumon kaptam.
Ubuntu 8.x • 2.4.X • Linux másfajta
Válasz küldése