OpenOffice 3.2 magyar

Véleményed rólunk
Avatar
Mészáros Tamás
Önkéntesek
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2008. március 1., szombat 20:16
Tartózkodási hely: Doba, Veszprém megye, Magyarország.

OpenOffice 3.2 magyar

Hozzászólás Szerző: Mészáros Tamás »

Összeségében nagyon elégedett vagyok az OpenOffice új verziójával. Látom vannak új szavak is ami sajnos angol maradt.
:alarm: Beállítások ->OpenOffice.org -> általános Allow to save document even when the document is not modified. Megnyitás mentés -> VBA kód Basic kód betöltése -> Executable code... Kérnék egy kis segítséget ...
Mészáros Tamás
MS Windows 7 SP1 Home Premium HU • OpenOffice.org 4.1.5 • PhotoFiltre Studio 10.12.1
Avatar
Kami
Önkéntesek
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. február 20., szerda 23:12
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OpenOffice 3.2 magyar

Hozzászólás Szerző: Kami »

Köszönjük a hibajelentést!
Avatar
Mészáros Tamás
Önkéntesek
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2008. március 1., szombat 20:16
Tartózkodási hely: Doba, Veszprém megye, Magyarország.

Re: OpenOffice 3.2 magyar

Hozzászólás Szerző: Mészáros Tamás »

Igazából vannak bent régi dolgok Beállítások -> Megnyitás és mentés -> Exportálás Netscape Navigátor, HTML 3.2 ezek mind régen voltak :crazy:
Mészáros Tamás
MS Windows 7 SP1 Home Premium HU • OpenOffice.org 4.1.5 • PhotoFiltre Studio 10.12.1
ffishy
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 18:55

Re: OpenOffice 3.2 magyar

Hozzászólás Szerző: ffishy »

Van egy nagy problémám. Ez a probléma fölöttébb idegesítő. Lehet, hogy csak az Oracle-es verzióból maradt ki, de nekem nagyon hajtépően idegesítő.
Eddig csomagból telepített Ooo-t használtam, de mivel még nincs készen az új csomag, ezért a honlapról töltöttem le a Linuxra való rpm-et. Ez utóbb kiderült, hogy nem sima Ooo, hanem Oracle-es.
Ezt feltelepítettem és működik is.
Most jön a probléma.
Eddig a navigációs ablakot, a stílusok ablakát, stb. be lehetett dokkolni balra. Most itt nem.
Ez a dokkolás hiánya mindegyik összetevőben jelen van.
Próbáltam a beállításoknál megnézni, hogy be lehet-e állítani, de sajnos nem találtam.

A másik dolog, hogy nem lehet kikapcsolni/átkapcsolni a numerikus billentyűzet egérmozgatási támogatását.
Az operációs rendszerben ki lett kapcsolva ez a funkció, mert néhány betűt definiáltam a gombokra és ez csak így működik. De itt most csak számokat tudok beírni. AlrGr-re és Shift-re működik a navigáció. Ezt szerettem volna letiltani.

Van a problémámra megoldás? Vagy telepítsem vissza a régi 3.1-es verziót? Mert ezek az apróságok piszokul idegesítenek.
OpenOffice 3.2.1 (Build 9502), Oracle kiadás, Mandriva Linux 2010.1
antiuhu
Önkéntesek
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2008. február 28., csütörtök 23:44

Re: OpenOffice 3.2 magyar

Hozzászólás Szerző: antiuhu »

Üdv!

Dokkolási probléma:
Nálam olyankor fordult elő ilyen eset, amikor olyan ablakkezelőt használtam ami nem tudta - vagy én nem tudtam rávenni (fluxbox) - a dokkolást. (Gnome, KDE alatt jó volt) Windowson is előfordult ez a probléma (valamilyen virtuális asztalkezelőt tettem fel, és utána nem tudtam dokkolni semmit).

Anti
ffishy
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 18:55

Re: OpenOffice 3.2 magyar

Hozzászólás Szerző: ffishy »

Közben én is rájöttem. Pl. KDE-ben vagy Openboxban tökéletesen dokkolható. Ezután visszalépve GNOME-ba, megmarad. Ha viszont először GNOME-ban szeretnék dokkolni, akkor nem lehet. Ebből következtetek arra, hogy a gond a GNOME asztali integrációs csomagban lehet. A régebbiben is hasonló hiba van. Ezek szerint ezt nem javították ki.
OpenOffice 3.2.1 (Build 9502), Oracle kiadás, Mandriva Linux 2010.1
Válasz küldése