saját gomb az eszköztáron

Ha bizonytalan vagy itt kezdd!
thomast
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010. május 20., csütörtök 20:53

saját gomb az eszköztáron

Hozzászólás Szerző: thomast »

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogyan készíthetnék 1 gombot a "file/legutóbbi dokumentumok"-ból mondjuk a mentés és a megnyitás gomb közé?

Köszi
Ubuntu 9.10 / OOo 3.1.1
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4034
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: saját gomb az eszköztáron

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Üdv!

Azt le tudom írni neked, hogyan lehet az eszköztárra új parancsot felvenni, és a szöveges parancs megjelenítés helyett hogy lehet ikont hozzárendelni.
...De pont ezt a funkciót, ha próbaképpen felvettem az eszköztárra ikon formájában: látszott, de nekem nem működött.
Nem ugrik elő a dokumentumlista. Más, eszköztárra felvett parancsoknál nem volt ilyen gondom.

A Fájl-Legutóbbi dokumentumok "kattintás-sort" Makrófelvevővel se lehet felvenni, még abban az esetben sem, ha mondjuk a makrót Writerben veszem fel, de Draw dokumentumot nyitok meg.
A programok saját típusú fájljaival abban az esetben természetesen nem is működhet, ha egy még mentetlen,"Névtelen1" dokumentumon végezzük a makrófelvételt, hiszen akkor a már megnyitott "Névtelen1" helyére nyílik meg a régebben szerkesztett dokumentum, ezért a makrófelvétel megszakad. De ha egy már mentett dokumentum jelenlétében próbáltam makrófelvétel közben a "Fájl-Legutóbbi dokumentumok-Valami régebbi fájl" parancs füzért felvenni, az sem működött.
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
thomast
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010. május 20., csütörtök 20:53

Re: saját gomb az eszköztáron

Hozzászólás Szerző: thomast »

Értem. Köszönöm a kimerítő válaszod.
Ubuntu 9.10 / OOo 3.1.1
Válasz küldése