a megnyilo dokumnetum 1 oldala olvashato az 5-ből

Ha bizonytalan vagy itt kezdd!
feigelt
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010. május 20., csütörtök 11:37

a megnyilo dokumnetum 1 oldala olvashato az 5-ből

Hozzászólás Szerző: feigelt »

kb fél éve használom az openofficot word dokumentumot szeretnék megnyitni, de csak az 1. oldalt jeleníti meg. Másik gépemen windos office program megjeleníti ugyanannak a dokumentumnak mind az öt oldalát. A megjelenő 1. oldal jól olvasható nem tartalmaz hibákat. Ilyet most tapasztaltam először. Mi lehet az oka, hogyan tudom kiküszöbölni?
OpenOffice3 A Windos7-en
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4034
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: a megnyilo dokumnetum 1 oldala olvashato az 5-ből

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Üdv!

Ha publikus adatokat tartalmaz, és nem túl nagy a fájl, töltsd fel ide, hogy tesztelni tudjuk. (...más operációs rendszeren, más környezetben, más OOo verzióval, vagy egyszerűen más beállításokkal.)

...vagy részletezd legalább, milyen adatokat tartalmaznak a megjelenő, illetve a nem megjelenő oldalak:

Táblázatot?
Képeket? (kicsiket, nagyokat?)
Képleteket?
Generált listákat? (tartalomjegyzéket, irodalomjegyzéket?)
Beágyazott egyéb objektumokat?
stb...
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
feigelt
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010. május 20., csütörtök 11:37

Re: a megnyilo dokumnetum 1 oldala olvashato az 5-ből

Hozzászólás Szerző: feigelt »

Köszönöm az észrevételt, sajnos nem tölthetem fel mert egy szerződés előkészítő dokumentum. Viszont nem tartalmaz csak szöveges részt. Egy mondat végén zárójeles szöveg utáni rész már nem látható. A szöveget tagolja egy felsorolás, de már a II. pontban tart a szöveg amikor megszűnik és nem a III. elején. Az ötlet jó, megpróbálom megkérdezni a dokumentumot más gépen olvasókat, hogy volt-e ilyen problémájuk. Illetve, ha nem bizalmas adatokat is tartalmazó dokumentummal is előfordul akkor feltöltöm.
OpenOffice3 A Windos7-en
Válasz küldése