[Megoldva] Aktuális oldal megjegyzése

Ha bizonytalan vagy itt kezdd!
Katana
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. augusztus 2., vasárnap 16:33

[Megoldva] Aktuális oldal megjegyzése

Hozzászólás Szerző: Katana »

Üdv!

Talán én vagyok vak, de még véletlenül se találom a beállításokban azt az opciót, ami menti egy fájl előzményeit. Tehát, amikor az ötödik oldalon járok egy dokumentumban, mikor bezárom, az újból az ötödik oldalon fog megnyílni legközelebb. Hol keressem ezt a lehetőséget?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Katana 2020. augusztus 2., vasárnap 18:57-kor.
OpenOffice 4.1.7 a Windows 10-en.
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális oldal megjegyzése

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

1. Lehet, hogy ez a funkció csakis akkor fog működni, ha a natív, nemzetközi (ISO) szabvány-formátumba (ODF: .odt, .ods, ...) mented a dokumentumot.

2. És ki kell töltened a beállításokban a Felhasználó adatait. (Név, cím, stb.)
________________________________
OpenOffice 4.1.7 a Windows 10-en.
3. És inkább a LibreOffice-t használd. Az AOO fejlesztése vészesen lelassult.
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Katana
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. augusztus 2., vasárnap 16:33

Re: Aktuális oldal megjegyzése

Hozzászólás Szerző: Katana »

Köszönöm a gyors választ.

Értetlenül állok a probléma előtt, mert volt már telepítve az AOO 4.1.4 változata, csak oprendszer újratelepítés történt. Akkor, és most is odt formátumot használtam, illetve a felhasználói adatokat sem töltöttem ki emlékeim szerint, mégis működött a funkció. Arra gondoltam, hogy talán rossz helyen keresgélem, mert sok idő eltelt a legutóbbi személyre szabás óta, viszont határozottan működött, de most még erre utaló menüpontot sem találok. Google sem a barátom, mert nincsenek erre irányuló találataim, mintha nem is létezne ilyen lehetőség a programban.
OpenOffice 4.1.7 a Windows 10-en.
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális oldal megjegyzése

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

A felhasználói adatokat biztos, hogy ki kell tölteni bizonyos funkciók működéséhez.
Még az is meglehet, hogy pont ugyanúgy kell kitöltened az adatokat. mint a régebbi verzióban, hogy téged ismerjen fel a program, mint a régebbi dokumentumok Létrehozóját. Természetesen akkor is lesz jogod szerkeszteni azokat, ha nem ugyanazokat az adatokat írod be, de akkor majd csak a kérdéses dokumentumok újabb mentése után fognak "hozzárendelődni" újra a te új Felhasználói profilodhoz.

Más beállítási lehetőség - tudtommal - tényleg nem létezik a kérdéses funkcióhoz.
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Katana
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. augusztus 2., vasárnap 16:33

Re: Aktuális oldal megjegyzése

Hozzászólás Szerző: Katana »

Adatok kitöltésével valóban működik. Köszönöm a segítséget!
OpenOffice 4.1.7 a Windows 10-en.
Válasz küldése