Összeomlás internetes oldal másolásakor

Ha bizonytalan vagy itt kezdd!
puhos
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. július 14., kedd 17:29

Összeomlás internetes oldal másolásakor

Hozzászólás Szerző: puhos »

Üdv.

Olyan problémám merült fel, hogy az egyik internetes útvonaltervező segítségével terveztettem meg egy útvonalat. Na most ezt a tervezett útvonalat kimásoltam "egér jobb gomb, másolás". Majd a megnyitott open offic-ba be szerettem volna illeszteni. Amikor a beillesztés megtörtén abban a pillanatban a program bezárult. A következő indításkor megjelent egy panel hogy helyre lehet állítani az előbbi műveletet. Ezzel sem sikerült. Mitől van ez?
Ms Windows XP • 3.1.X • Ms Windows másfajta
Avatar
r4zoli
Site Admin
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. február 17., vasárnap 4:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Összeomlás internetes oldal másoláskor

Hozzászólás Szerző: r4zoli »

Először is üdv a fórumon.

Technikai jellegű javaslat:
Kérlek mindig indíts új témát, ha kérdésed van és nem kapcsolódik egyik témához sem http://user.services.openoffice.org/hu/ ... t=9&p=9#p9.
A két saját magadnak adott válaszodat töröltem.

A lényeg:
Az útvonal tervező program mely részét akartad beilleszteni a képet vagy csak a szöveget?
A következő indításkor megjelent egy panel hogy helyre lehet állítani az előbbi műveletet
Össze omlás után helyreállítás megpróbálja a dokumentum legutoljára mentett állapotát visszaállítani, nem a műveletet.
Ha nincs mentett állapot akkor az üres dokumentum állítódik helyre.
Olvasd el, és lehetőleg tartsd be az útmutatót a fórum használatához.
AOO 3.4.1 win7, LibO 4.0 win7.
puhos
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. július 14., kedd 17:29

Re: Összeomlás internetes oldal másolásakor

Hozzászólás Szerző: puhos »

Köszönöm a válaszodat. A bénázásért pedig bocsi.

A kérdésedre válaszolva, az útvonaltervező tartalmazott szöveget, illetve kisebb képeket /autópálya jelölése, lehajtás jelölése ... stb./. Tehát megadtam egy induló és egy célállomást amit autópálya köt össze /M5,M0,M1/. A megadott útvonalat kijelöltem és a kijelölt részt szerettem volna beilleszteni, amikor a beillesztés megtörtént akkor omlott össze az OpenOffice.
Ms Windows XP • 3.1.X • Ms Windows másfajta
Avatar
r4zoli
Site Admin
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. február 17., vasárnap 4:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Összeomlás internetes oldal másolásakor

Hozzászólás Szerző: r4zoli »

Ezek az útvonal tervező honlapok, web 2.0 alapon működnek, a kép ami az útvonalnál kijön az nem kép, hanem egy script eredménye, ami nem másolható be az OOo-ba ez képként. A böngésző ugyan megjeleníti de ezt nem lehet az OOo-ba beilleszteni, ez okozhatja az összeomlást, mert az OOo html -ként akarja kezelni és nem tudja.
Olvasd el, és lehetőleg tartsd be az útmutatót a fórum használatához.
AOO 3.4.1 win7, LibO 4.0 win7.
puhos
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. július 14., kedd 17:29

Re: Összeomlás internetes oldal másolásakor

Hozzászólás Szerző: puhos »

Köszönöm a választ. Nem tudom várható-e, hogy ezt javítják, persze ha lehet.
Ms Windows XP • 3.1.X • Ms Windows másfajta
Avatar
Kami
Önkéntesek
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. február 20., szerda 23:12
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Összeomlás internetes oldal másolásakor

Hozzászólás Szerző: Kami »

Ajánlatos képernyőképet csinálni és azt beilleszteni az OOo-ba. Ettől eltekintve nem szép, hogy egy beillesztéstől elszáll a program. Talán jalanteni kellene? Vagy találtatok ezzel kapcsolatban bejelentést?
Válasz küldése