java?

Ha bizonytalan vagy itt kezdd!
pappljs
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008. november 7., péntek 17:39

java?

Hozzászólás Szerző: pappljs »

Valaki mondja meg nekem hogy mi ez a java, amit kér az open, mert én még ilyet nem használtam. Hol lehetz ezt megtalálni? Mert ezt minden alkalmazásban kéri. Azt mandja, hogy telepítsem a java JRE valamit. Kerestem a neten, de az egyik sem volt megfelelő, mert hiába telepítettem nem változott semmi. Szóval segítsetek.
Köszönöm.


Ezt itt kijavítom, hogy ne legyen spam forrás:
pappljs kukac tvn pont hu-ra
Ms Windows XP • 3.0.X • Ubuntu 8.x
Avatar
r4zoli
Site Admin
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. február 17., vasárnap 4:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: java?

Hozzászólás Szerző: r4zoli »

Melyik op. rendszeren van problémád?
Ahonnan biztosan lehet az a java.com
Ha pedig telepítve van akkor az OOo-val fel kell ismertetni az Eszközö>Beállítások>OpenOffice.org>Java alatt.
Itt kiválasztottnak kell lennie egy JRE-nek.
Olvasd el, és lehetőleg tartsd be az útmutatót a fórum használatához.
AOO 3.4.1 win7, LibO 4.0 win7.
Avatar
Mészáros Tamás
Önkéntesek
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2008. március 1., szombat 20:16
Tartózkodási hely: Doba, Veszprém megye, Magyarország.

Re: java?

Hozzászólás Szerző: Mészáros Tamás »

pappljs írta:Valaki mondja meg nekem hogy mi ez a java, amit kér az open, mert én még ilyet nem használtam. Hol lehetz ezt megtalálni? Mert ezt minden alkalmazásban kéri. Azt mandja, hogy telepítsem a java JRE valamit. Kerestem a neten, de az egyik sem volt megfelelő, mert hiába telepítettem nem változott semmi. Szóval segítsetek.
Köszönöm.


Ezt itt kijavítom, hogy ne legyen spam forrás:
pappljs kukac tvn pont hu-ra
Ezzel megy a Tündér (Fájl->Tündérek) tehát érdemes felrakni. Friss változat Java 1.60 update 10_b33 jelen pillanatban ez a legfrissebb. És számtalan Java játék, program is ezt használja. :roll:
Mészáros Tamás
MS Windows 7 SP1 Home Premium HU • OpenOffice.org 4.1.5 • PhotoFiltre Studio 10.12.1
Válasz küldése