Video beillesztése bemutatóba.

Ha bizonytalan vagy itt kezdd!
tibu13
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. december 7., szerda 7:21

Video beillesztése bemutatóba.

Hozzászólás Szerző: tibu13 »

Sziasztok!
Bemutatóba egy videót szeretnék beilleszteni ami a beúszás után indul el. Az eddigi próbálkozások alkalmával a beillesztett video a dia megjelenésekor azonnal automatikusan elindult. Hogyan tudom beállítani, beszúrni, hogy csak a beúszás után induljon.

Előre is köszi.
OpenOffice 4.1.3 W10
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Video beillesztése bemutatóba.

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Sajnos én videót még sosem szúrtam be bemutatóba, de még csak nem is linkeltem hozzá...
Jó lenne ha egy mintapéldát - ha nem is feltöltenél, mert 128 KiB a felső határ - linkelnél ide egy ilyen videót tartalmazó .odp fájlt valamelyik ingyenes fájlmegosztó szolgáltatásból.

Egy megkerülő tippet tudok ajánlani - de amíg nem látom a natív .odp fájlod szerkezetét, ez lehet, hogy teljes botorság:
Tegyél a videós dia elé egy nagyon hasonlót (ugyanazt, videó nélkül). Azt úsztasd be, és a következő (a videót tartalmazó) diára minden animált átmenet nélkül válts át.

Vagy te magát a videó objektumot akarod beúsztatni egy már megjelent dián? Mi látszódjon addig belőle, amíg úszik befelé? Egy állólép az elejéről nem lehet megoldás az előző tippel ötvözve?
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Válasz küldése