[Megoldva] Megnyitás teljes képernyőre

Ha bizonytalan vagy itt kezdd!
qqriq
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. november 28., péntek 11:42

[Megoldva] Megnyitás teljes képernyőre

Hozzászólás Szerző: qqriq »

Sziasztok!
Nektek biztos túl egyszerű a kérdésem, de nem találom hol lehetne beállítani, hogy megnyitáskor a dokumentumokat teljes képernyő méretben nyissa, ne csak kicsire...
Köszi előre is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára qqriq 2014. december 1., hétfő 10:08-kor.
AOO 4.1.1 Win7
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Megnyitás teljes képernyőre

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Azt, hogy milyen nagyításban, hány oldalas nézettel nyíljon meg egy dokumentum, az magában a dokumentumban tárolódik. Tehát mindegyik pontosan úgy nyílik meg legközelebb, ahogy a legutóbbi mentéskor kinézett.

Az, hogy a program ablaka milyen állapotban nyíljon meg a legközelebbi program-indításkor, az az információ a program automatikusan mentett tulajdonságai között (a felhasználói profilban?) tárolódik. Tehát olyan nézetben nyílik meg a program ablaka, ahogy a legutóbbi kilépéskor használtad. (Az összes megnyitott AOO vagy LO ablak bezárásakor az utolsó ablak bezárása során mentődik az állapot - a most elvégzett néhány teszt tapasztalatai alapján.)

A LibreOffice 4.2.7.2 és Apache OpenOffice 4.1.1 között felváltva ugyanazt a dokumentumot nyitottam-zártam-nyitottam különböző nézet-, és ablakbeállítások mellett.
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
qqriq
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. november 28., péntek 11:42

Re: Megnyitás teljes képernyőre

Hozzászólás Szerző: qqriq »

Köszönöm :)
AOO 4.1.1 Win7
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Megnyitás teljes képernyőre

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Megoldva?!
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Válasz küldése