szövegen belüli navigálás

Ha bizonytalan vagy itt kezdd!
badarka
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. április 28., szombat 15:10

szövegen belüli navigálás

Hozzászólás Szerző: badarka »

Sziasztok!

Gyakran használok a szövegeimben kereszthivatkozásokat pld. számozott sorokhoz. Ha rákattintok - akár csak véletlenül is - a kereszthivatkozásra, akkor visszalépek a hivatkozott elemhez. A kérdésem az volna, hogy hol találom meg azt a gombot, amely lehetővé teszi, hogy innen,tehát a hivatkozott elemtől visszaugorhassak az előbbi szövegrészhez. Tehát egy "back" gomb kellene nekem. (A navigátort néztem, de ez nem erre való). Válaszotokat előre is köszönöm.
OpenOffice.org 3.2.1
OOO320m19 (Build:9505)
ooo-build 2010-06-02

Windows XP Professional
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: szövegen belüli navigálás

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Egy ide feltöltött példafájl mindenképpen sokat segítene a segítésben.
OpenOffice.org 3.2.1
OOO320m19 (Build:9505)
ooo-build 2010-06-02
És az általad használt programverziót és/vagy az aláírásodat sem ártana frissíteni. Visszanéztem a régebbi hozzászólásaidat, azokban sem derült ki, hogy valóban ezt az ősrégi verziót használod-e még mindig...
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: szövegen belüli navigálás

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Sokkal jobb megoldást, mint a Navigátor, én sem tudok.
De azzal se "Vissza" (relatív módon), hanem abszolút módon az elérhető objektumok egyikére kattintva tudsz eljutni, visszajutni.

És hát ugye a "kiindulási pont"-oknak nincs azonosítója - ahogy látom -, tehát a navigátorban sem jelennek meg: csak a "célok" egyikére tudsz ott is kattintani. Vagyis minden kiindulási pont mellé be kéne illeszteni egy redundáns célt is, hogy kb. oda juthass vissza a Navigátor segítségével, ahonnan elindultál.
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Válasz küldése