LibreOffice3

Általában minden ami máshova nem fér
Csurika
Önkéntesek
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2010. február 15., hétfő 15:48
Tartózkodási hely: Budapest

LibreOffice3

Hozzászólás Szerző: Csurika »

Letöltöttem és telepítettem az új LibreOffice 3 bétát. De ez a szemét Windows XP tiltakozik ellene, mint ahogy eleinte az Open Office.org 3-2.1 ellen is tette, blokkolta, hogy ez ugye nem az MS Office. Valószínűleg az a baja, hogy "ismeretlen gyártó". Világos, a LibreOffice új. A hibaüzenet a következő: "A 0x7c910a19 címen található utalás a 0xffff memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: read. Mi a csudát tegyek vele? Ezek után aki ezt telepíteni, és előtte Ooo volt a gépén, nem fogja engedni? Mit lehet ezzel tenni?
LibreOffice 3.5.6 a Windows XP Professional SP3-n
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4034
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: LibreOffice3

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Üdv!

Béta és RC kiadásokat csakis saját felelősségre, tesztelés céljából telepíts a gépedre. Ha fontos munkát végzel egy géppel, egy régebbi OOo (L)O verzióval, arra soha ne rakd fel.
Ha úgy döntesz, hogy felrakod, ne bosszankodj, ha valami probléma adódik, ez is benne van a pakliban. Jelezd inkább a fejlesztők felé a körülmények pontos megadásával...
Itt a fórumon inkább csak felhasználók vagyunk jelen. Az új Verziót valószínűleg még igen kevesen telepítették. Ennek most a "válás" miatt eggyel több oka van... Valószínűleg ezért nem kaptál eddig választ.
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Csurika
Önkéntesek
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2010. február 15., hétfő 15:48
Tartózkodási hely: Budapest

Re: LibreOffice3

Hozzászólás Szerző: Csurika »

Időközben rájöttem, hogy ezzel nem jutok el sehová (nem a normál gépemre telepítettem, hanem a régebbire). A másik gépemen gond nélkül működik az Ooo 3.2.1. Megpróbáltam mindent, a Windows ellenállt, ugyanakkor az Origó szoftverbázison 1700 letöltést jeleznek a Libre Office3-ból. Lehet, hogy kizárólag a Windows7-hez készült, az Windows XP tiltakozik ellene, illetve küldtek rendkivüli frissitéssel Windows Visual frissitést. Ezután sem működött. így letöröltem. Nem XP-re való.
LibreOffice 3.5.6 a Windows XP Professional SP3-n
Csurika
Önkéntesek
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2010. február 15., hétfő 15:48
Tartózkodási hely: Budapest

Re: LibreOffice3

Hozzászólás Szerző: Csurika »

Írtam a fejlesztőknek, azt a választ kaptam, hogy már kivették a LibreOffice3 Bétából azt a kódot, amely a problémát
okozta, de az Origo Szoftverbázisnak nem kellett volna kitennie a letöltési oldalra, minden előzetes figyelmeztetés nélkül
ezt a Bétát. Nem erre szánták. És nem is lehet letölteni. Ez azért érdekes, mert én le tudtam tölteni, működött is, csak
éppen a Windows nem tűrte a gépen. Remélem, lesz belőle egyszer stabil Libre.
LibreOffice 3.5.6 a Windows XP Professional SP3-n
Válasz küldése