Openscope - Beállítások hiba

Általában minden ami máshova nem fér
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Openscope - Beállítások hiba

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

A nem régiben megújult magyar (fordítási) hibabejelentőbe nem tudtam egy ideig beregisztrálni, és belépni.
Tesztelve Windows 7 64 bit, Firefox 60.0.1, Gmail-es illetve Freestart-os e-mail címmel próbálva.
Végrehajtom a regisztráció első lépéseit, ahol jelszót nem lehet megadni, csak a nevet és az e-mail címet, ami egyben a belépési név is lesz (gondolom...)

Ezt a visszajelzést kapom E-mailen (tehát a nevem, a címem eljutott a robothoz).:

Kód: Egész kijelölése

Kedves Tibor!

Te vagy valaki a nevedben egy új openscope.org fiókot hozott létre.

Teljes név: Kovács Tibor
Felhasználónév: (működő e-mail címem)
Jelszó: [jelszó-emlékeztető segítségével igényelhetsz]

A következő hivatkozáson keresztül tudsz belépni. Azt javasoljuk, hogy a bejelentkezés után változtasd meg a jelszavad a Beállítások gombbal.

http://otrs.fsf.hu/otrs/customer.pl

Üdvözlettel:
openscope.org
Na, most a linken nincs default jelszó, amivel beléphetnék, tehát mást nem tehetek, mint hogy megpróbálom bekérni az "elfelejtett" (soha meg nem adott és soha meg nem kapott) jelszavamat. Kattintok és várok... Semmi. Még várok (már több, mint egy napja) még mindig semmi.


Próbálom ugyanazokkal az adatokkal a regisztrációt újra végrehajtani: "A felhasználónév már foglalt..."

Próbálom a másik E-mail címemmel: de a reakció ugyanaz: azaz semmi nem jön a jelszó bekérése után.

Próbáltam megint bekérni a jelszót az első esetben megadott címemre: végre küldött egyet, és beléphettem. Hurrá! (Abban a hiszemben, hogy minden gond elhárult...)


No, de a robot felhívta a figyelmemet, hogy azonnal változtassam meg a jelszavam, ha beléptem. Szófogadó vagyok, első dolgom meglátogatni a Beállításokat. Ez a kép fogad:
Openscope_hiba.png
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Openscope - Beállítások hiba

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Írná az ember az első hibajegyet a magyar (honosítási) hibabejelentőbe… (már eleve regisztrálni is több napba került, jelszavat változtatni meg azóta sem sikerül, “jogosultság hiánya” miatt.

De nem tudja írni, mert “Címzett” megadására kötelez a rendszer. De hát honnan a jó … -ból tudhatná az ember, hogy kik vannak (milyen névvel) a “vonal túlsó végén”, ha SEHOVÁ sincs kiírva a névlista???

Sőt: Regisztrált, bejelentkezett felhasználóként még a Gy.I.K. megtekintésére sem kaptam “jogosultságot” a honosítók bejelentő honlapján...


Nem látogatnák meg néha a Fórum oldalt, a Hírek a (magyar) fejlesztők is??? (mert oda is kiírtam a jajongásomat...)
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Openscope - Beállítások hiba

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Az Openscope oldal bejelentkezés nélkül mutatja a GyIK-et (Link a Hírek oldalról, Németh Lászlótól: http://libreoffice.hu/10-ft-azaz-tiz-fo ... /#comments )
http://otrs.fsf.hu/otrs/public.pl?Actio ... tegoryID=7
Openscope_Gyik1.png

De ha bejelentkezek, és ott a GyIK menüpontra kattintok, akkor az alábbi linken ez az üzenet fogad:
http://otrs.fsf.hu/otrs/customer.pl?Act ... tegoryID=4
(Az ID különböző valamiért)
Openscope_Gyik2.png
Továbbá bejelentkezve azt mutatja, hogy egyetlen bejelentés sincs még, hozzam létre én az elsőt:
Openscope_Gyik3.png
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Válasz küldése