Angol LibreOffice Bugzilla

Általában minden ami máshova nem fér
x00
Önkéntesek
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011. június 19., vasárnap 12:26

Angol LibreOffice Bugzilla

Hozzászólás Szerző: x00 »

Az angol LibreOffice bugzillában van könyvjelző? Sehol se találom, és nem tudom megnézni melyek hibákhoz fűztem megjegyzést, csak az általam bejelentettek vannak ott, de abból sincs ott amit duplikátumnak jelöltek, meg a már megoldottak se. Úgyhogy ezeket felvenném könyvjelzőbe. Csak úgy lehet hogy a saját számítógépemen egy .txt fájlba összegyűjtöm a linkeket?

A legtöbb hibabejelentésem hónapok óta UNCONFIRMED. Pedig olyan is van amit más megnézett és odaírta hogy reprodukálható. Ki állíthatja át NEW-ra? Én magam is? És melyeket? Csak amit más is megnézett, vagy bármelyiket?

Ha ezeket nem itt kell megkérdezni, akkor azt szeretném megtudni, hol kérdezzem meg.

Más. Véletlenül nem a címre hanem a felhasználónévre kattintottam (Zizi64). Nekem is ott van a lehetőség hogy a "globális moderátorok" csoportból áthelyezzem mondjuk az önkéntesekhez. Még a "Mehet" gomb is ott van a választólista mellett. Nem próbáltam ki hogy sikerülne-e. Ha nem, akkor az feleslegesen van ott, ha meg igen, akkor nem lehet rá panasz hogy nem elég hibás a rendszer. Egy betörési kísérlet előtt minden moderátort átrakni az önkéntesekhez, hát elég nagy biztonsági rés.
64 bites magyar LibreOffice 7.4.5 magyar Windows 10 Home-on, mind teljesen befrissítve, Ryzen 3 3100, 16 GB multi-bit ECC.
Avatar
r4zoli
Site Admin
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. február 17., vasárnap 4:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Angol LibreOffice Bugzilla

Hozzászólás Szerző: r4zoli »

A Más részre a válasz, valószínűleg nem tudod módosítani, ahhoz az adminisztrátori vezérlő pultba kellene belépned, ahhoz pedig nincs jogod.
Ha kiválasztod a "globális moderátorok" opciót, akkor megnézheted, hogy ki van az adott csoportban. Ez egy phpBB tulajdonság azon nem változtatunk.
Olvasd el, és lehetőleg tartsd be az útmutatót a fórum használatához.
AOO 3.4.1 win7, LibO 4.0 win7.
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4034
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Angol LibreOffice Bugzilla

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Véletlenül nem a címre hanem a felhasználónévre kattintottam (Zizi64). Nekem is ott van a lehetőség hogy a "globális moderátorok" csoportból áthelyezzem mondjuk az önkéntesekhez.
Az nagy valószínűséggel egyfajta "szűrő" és nem módosítási lehetőség.
Kipróbáltam: nekem saját magamat sem "sikerült" ezzel módszerrel áthelyezni egy másik csoportba.

Az angol LibreOffice bugzillában van könyvjelző? Sehol se találom,
Biztos van ott is a weblappal kapcsolatos visszajelzési kérdezési lehetőség. Ott kellene feltenned ezt a kérdést.

... Úgyhogy ezeket felvenném könyvjelzőbe. Csak úgy lehet hogy a saját számítógépemen egy .txt fájlba összegyűjtöm a linkeket?
Ha más megoldást nem találsz, akkor a böngésződnek biztosan van ilyen funkciója (a Firefoxban: "Könyvjelzők" az IE-ben: Kedvencek néven, a menüben). A Chome-ban is látom a címsor végén a csillagot, amivel felvenni már tudtam néhány könyvjelzőt, de a felvettek közül előhívni egyet, azt nem (ami csak azt jelenti, hogy nem ismerem azt a böngészőt...).
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Válasz küldése