LibreOffice 3.6 összeakad a Javával

Általában minden ami máshova nem fér
Csurika
Önkéntesek
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2010. február 15., hétfő 15:48
Tartózkodási hely: Budapest

LibreOffice 3.6 összeakad a Javával

Hozzászólás Szerző: Csurika »

Még soha nem tapasztaltam azt, ami a napokban történt. Nemrég a Javát biztonsági okokból 7-re kellett cserélni. Sajnos ezzel együtt az Impress látványosan fagyott,
lelassult. Végül ma már nem tudtam megnyitni a fájlokat. Mérgemben a LibreOffice 3.6-t lecseréltem a 3.6.2-re, most már rendben van. Van erről a hibáról másnak is tapasztalata?
LibreOffice 3.5.6 a Windows XP Professional SP3-n
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: LibreOffice 3.6 összeakad a Javával

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

Tapasztalatom nincs csak elméletem:

A Java fejlesztői - ahogy más segédprogramok fejlesztői sem lehetnek figyelemmel MINDEN olyan alkalmazásra, ami az ő terméküket használja. A Java fejlesztői változtattak valamit - mert ahogy írod: biztonsági okokból rá voltak kényszerítve -, ami hatással volt a LibreOffice működésére is, és amit a LibreOffice fejlesztőinek kellett "lekövetni". Ezt viszont viszont - úgy tűnik - meg is tettek a legújabb verzióban.
A történet szerintem ennyiről szól.
Ilyesmi ezután is előfordulhat, bár a LibreOffice fejlesztői igyekeznek a Javától függetlenedni az utóbbi időben (de majd biztosan lesz más függőség helyette...)
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Válasz küldése