Lekérdezés számolással, űrlapba

Adatbázis kezelő
Arendas
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. december 15., vasárnap 20:55

Lekérdezés számolással, űrlapba

Hozzászólás Szerző: Arendas »

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni egy számomra meglepően nehéz problémához.(bár gondolom egyszerűen megoldható csak nem látom át ;) )
Adott egy táblám ahol van egy rendelt mennyiség, kiszálított mennyiség1 illetve kiszálított mennyiség2. Lekérdezésbe ki tudom számolni hogy mennyi marad raktáron.
Viszont az adatokat egy űrlapon kezelem ahol meg kéne jelennie a raktárkészletnek. Szóval lekérdezés lefuttatva (számolás működik), űrlapba az első tételnél megjelenik a raktárkészlet, viszont a 2. 3. 4. ..... tételeknél már nem viszi magával a számolt értékeket. Remélem érthetően írtam le.Szerintetek mi lehet a megoldás?
OpenOffice 3.3 XP
Avatar
Zizi64
Globális moderátorok
Hozzászólások: 4034
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lekérdezés számolással, űrlapba

Hozzászólás Szerző: Zizi64 »

OpenOffice 3.3 XP
Látom, egy éve csatlakoztál a fórumhoz, tehát az aláírásod lehet egy régről ottfelejtett információ is.
Ha már nem azt a verziót használod, akkor légy szíves frissítsd az aláírásodat, mert a reménybeli segítők már rég nem emlékeznek arra, hogy a régi verziókban mi volt már, milyen bug-okat tartalmazott, stb., és emiatt esetleg passzívak maradnak.
Ha viszont tényleg ezt a verziót használod, akkor - ha csak nincs valami megkerülhetetlen oka a dolognak - akkor a programodat is frissíteni kellene.
Apache Openoffice 4.1.1 és LibreOffice 4.2.6-ot javasolnék, (de ha "bátrabb" vagy, akkor a LibreOffice 4.3.4-et). Az AOO és a LO párhzamosan feltelepíthető egy gépre, sőt futni is képesek egy időben.

((A Base használatában én sajnos se a régi se az új verzió esetén nem tudok segíteni - mert azt sose használtam -, a többi applikációt (Writer, Draw, Egyenletszerkesztő, BASIC IDE és az API) viszonylag jól ismerem. Az Impress-t inkább csak alapszinten.))
Sok sikert!
Kovács Tibor (W10x64Pro/W7x64P: 7.5.8;
winPenPack/PortableApps: LO3.3.1-7.6.2, AOO4.1.14
Ha megoldódott a probléma, jelöld a témaindító hozzászólásod címének szerkesztésével. Írd elé: [Megoldva].
Válasz küldése