Biblioteka Standard w kontenerze "Moje makra"

Gotowe szablony, skrypty, makropolecenia i rozszerzenia. Tutaj możesz pochwalić i podzielić się swoją twórczością z innymi użytkownikami
Awatar użytkownika
Jermor
Posty: 2233
Rejestracja: sob paź 12, 2013 11:09 am
Kontakt:

Biblioteka Standard w kontenerze "Moje makra"

Post autor: Jermor »

Biblioteka Standard w kontenerze "Moje makra" jest chroniona w specjalny sposób. Nie tylko nie można jej usunąć, ale także skopiować, nadać hasła czy zmienić jej nazwy.
Jeśli zatem zbudujemy swoje makra w tej bibliotece, to kłopotliwe staje się np. ulokowanie tej biblioteki na koncie innego użytkownika, czy w innym komputerze (komputerach).
Bernard Marcelly, autor narzędzia XrayTool60, napisał i udostępnił narzędzie pozwalające skopiować tę bibliotekę i przenieść ją w wybrane miejsce. Ważną informacją jest to, że narzędzie przenosi skopiowaną bibliotekę w miejsce dotychczasowej. Czyli dotychczasowa biblioteka "znika".
Narzędzie jest wykonane w postaci pliku tekstowego Writera. Dokument ten należy otworzyć i wykonać wymagane przez użytkownika działania.
Bernard Marcelly udostępnił swój projekt na zasadach otwartej licencji, umożliwiającej rozpowszechnianie projektu i dokonywanie w nim translacji.
Zrobiłem to i załączam ten plik do wykorzystywania.
Oryginalne położenie pliku to: https://berma.pagesperso-orange.fr/index2.html[Dostęp 21.08.2021 14:30]
Załączniki
ExportImportStandard.odt
(23.93 KiB) Pobrany 140 razy
AOO 4.1.15, LO 7.5.9 (x64) na Windows 10 64bit
Ważne!
Jeśli twój problem został rozwiązany, wróć do swojego pierwszego postu, przejdź do edycji i dopisz [SOLVED] w temacie.
Inni, którzy mają podobny problem, będą wiedzieli, że istnieje jego rozwiązanie.
ODPOWIEDZ