Jaki program do zarządzania projektami online?

Ogólne pogawędki i dywagacje
franekk
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 10, 2017 12:34 pm

Jaki program do zarządzania projektami online?

Post autor: franekk »

Jestem w trakcie poszukiwania narzędzia dostępnego online, które może wspomagać zarządzanie projektami w niewielkich zespołach. Podstawowe wymagania jakie powinno spełniać:
- możliwość definiowania projektów;
- możliwość przypisywania osób do zadań;
- sprawdzanie postępów prac;
- zarządzanie dokumentami.
Jeżeli ktoś używa, bądź używał takiego programu (i jest z niego zadowolony) proszę mi polecić.
Ostatnio zmieniony pn sie 28, 2017 10:19 pm przez Jan_J, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Temat przeniesiony do działu "Pogawędki", bo nie wiąże się w sposób oczywisty z OpenOffice
NeoOffice 2.2.3, MacOS 10.4
adrat
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 18, 2017 11:08 am
Kontakt:

Re: Jaki program do zarządzania projektami online?

Post autor: adrat »

Ja do takich rzeczy wykorzystuję "Bugilo". Bardzo wygodne w użyciu i w miarę łatwe do ogarnięcia w obsłudze. Z tego co się orientuję, można z niego korzystać za darmo, ale są reklamy wszędzie. Ale do przetestowania, czy ci pasuje jest idealne :)
Ostatnio zmieniony pn maja 22, 2017 12:52 pm przez Jan_J, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: proszę o usunęcie linku z podpisu
LibreOffice 4.1.4 Widnows 10.
Awatar użytkownika
pojshe
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 30, 2017 7:58 am
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Re: Jaki program do zarządzania projektami online?

Post autor: pojshe »

Ja polecam Wrinke :) Świetny interfejs, wiele opcji i co najważniejsze - działa na wszystkich platformach.
Ostatnio zmieniony pn sie 28, 2017 10:20 pm przez Jan_J, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o usunięcie linku z podpisu
Bookero
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 27, 2017 2:22 pm
Kontakt:

Re: Jaki program do zarządzania projektami online?

Post autor: Bookero »

Jeżeli ktoś ma nieco mniejsze oczekiwania od takiego programu, to polecam Trello. Darmowy :P
OpenOffice 3.1 na Windows 7
Awatar użytkownika
unika
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 28, 2017 3:20 pm
Lokalizacja: chrubieszów

Re: Jaki program do zarządzania projektami online?

Post autor: unika »

Spróbowałam ten "wrinke" portal ale interfejs, jak dla mnie, jest trochę zagmatwany, polecicie coś jeszcze?
Jan_J
Posty: 4558
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaki program do zarządzania projektami online?

Post autor: Jan_J »

Wątek stał się zachętą do kryptoreklamy, a jakoś brak w nim wartościowych wypowiedzi. Zamykam.
JJ
LO (7.6|24.2) ∙ Python (3.12|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
Zablokowany