Materiały szkoleniowe API/UNO po polsku

Dokumentacja tworzona przez użytkowników dla użytkowników
hintmo
Posty: 7
Rejestracja: pn lis 17, 2014 9:54 pm

Materiały szkoleniowe API/UNO po polsku

Post autor: hintmo »

Szczerze mówiąc, przeglądając tę kategorię (poza jednym, tematy kończą się na 2009 roku, większość linków już nie działa) niespecjalnie wierzę, że są materiały dotyczące API/UNO po polsku. Próbuję to zrozumieć, ale nie ma z czego się nauczyć. Przy Excelu są świetne książki Walkenbacha a przy OO nic? Widziałem, na stronie Pitonyaka, że Czesi - naród 10 mln - sobie go już przetłumaczyli. Czy istnieje polska społeczność, która sukcesywnie przybliżałaby zagadnienia OO (mnie oczywiście najbardziej interesują wyżej wspomniane)? Jeśli tak, to gdzie szukać tych materiałów?
Libre Office 4.2.2
Jan_J
Posty: 4558
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Materiały szkoleniowe API/UNO po polsku

Post autor: Jan_J »

Była, ale nie ma. Gromadźmy się i podejmujmy wysiłek.
JJ
LO (7.6|24.2) ∙ Python (3.12|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
sugarfiz
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 21, 2015 12:54 pm

Re: Materiały szkoleniowe API/UNO po polsku

Post autor: sugarfiz »

ja to forum tak czytam juz od dłuższego czasu zanim sie zarejestrowałam i musze przyznac ze bardzo dużo się stąd dowiedziałam, bardziej praktyczna wiedza tu jest i szybciej przyswoic niz czytajac gruba książke ;)
Ostatnio zmieniony śr paź 21, 2015 4:48 pm przez Jan_J, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Dziękujemy, ale podejrzewamy, że chodzi o reklamę. Prosimy o usunięcie linku ze stopki (podpisu).
ODPOWIEDZ