Gdzie zainstalować (prawidłowo) dodatki do pakietu OO?

Rozszerzenia i szablony. Jeśli masz problem z instalacją lub z właściwą pracą dodatku, to forum jest odpowiednim miejscem do zadania pytania
DARsoft2505
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 27, 2013 2:20 am

Gdzie zainstalować (prawidłowo) dodatki do pakietu OO?

Post autor: DARsoft2505 »

Mam usilną prośbę do kogoś doświadczonego (pewnie też i innych to zainteresuje), gdzie prawidłowo zainstalować pobrane rozszerzenia i inne dodatki do pakietu Apache OpenOffice v3.4.1? Chodzi o to iż na stronie firmowej OpenOffice nie znalazłem tych informacji. A interesuje mnie zwłaszcza pliki o następujących rozszerzeniach takich jak:
*.odg, *.oxt, *.svg, i inne. Proszę o kontakt bądź na tym forum, bądź teź na adres: pcs.darsoftware@gmail.com lub pcs.darsoftware@outlook.com. Swoją drogą to uważam, że do tych dodatków i rozszerzeń powinna być dołączona informacja gdzie prawidłowo powinno być zainstalowane to rozszerzenie (dodatek). Z tym pewnie zgodzi się większość użytkowników oprogramowania. Za wszelką informację odnośnie mego problemu z góry dziękuję.
Apache OpenOffice v3.4.1 na Windows 8
Awatar użytkownika
quest-88
Posty: 1105
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 8:12 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Gdzie zainstalować (prawidłowo) dodatki do pakietu OO?

Post autor: quest-88 »

http://pl.wikibooks.org/wiki/OpenOffice ... erze%C5%84

Tylko OXT jest formatem rozszerzenia. Da się jeszcze zainstalować ZIP, ale to musi być rozszerzenie (w sensie, konstrukcyjnie, w środku). ODG to grafika z Draw. SVG to grafika wektorowa (można ją otworzyć w AOO). Tych ostatnich się nie instaluje, to nie dodatki.
Standardowa diagnostyka rozwiązuje 90% problemów typu "wcześniej działało, ale już nie działa".
Przepis na LibreOffice
Uzyskałeś pomoc? Poinformuj innych o sprawdzonym rozwiązaniu i podziękuj. Dodaj [SOLVED] w tytule.
ODPOWIEDZ