Open Office 3.3 nie uruchamia się

Instalacja, konfiguracja i uruchamianie w systemach Windows
jowa14
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 10, 2011 1:34 pm

Open Office 3.3 nie uruchamia się

Post autor: jowa14 »

Witam :D
Początkowo miałam zainstalowaną przez fachowca wersję 3.2, która nie reagowała ani na kliknięcie ani na polecenie"otwórz" czy "uruchom jako", zainstalowałam wersję 3.3 i sytuacja jest identyczna.Wydaje mi się, że coś na laptopie blokuje Open Office-a mimo iż na firewall-u ma on niby zaznaczony swobodny dostęp do wszystkiego( używam PC Tolls Firewall Plus i Microsoft Security Essentials ;Windows XP Home Edition).
Myślę, że coś go blokuje , ponieważ podczas serfowania w sieci gdy próbuję otworzyć zwykły prosty dokument w Word - pobiera się on na laptopa , po zakończeniu pobierania próbuje się otworzyć i natychmiast się zamyka i zapisuje. Obecnie zaś, po paru próbach otworzenia tych pobranych dokumentów-otwierają, zamykają i zapisują się same w szybkim tempie, nawet po zamknięciu strony z folderami, czy strony w internecie.Nie wydaje mi się abym posiadała wirusa czy coś w tym stylu- fachowiec , który instalował pierwszą wersję Open Office, sprawdzał laptopa pod tym kątem i wszystko działa bez zarzutu. Bardzo proszę o poradę jak znaleźć co blokuje Open Office.
Open Office 3.3 Windows XP Home Edition
Awatar użytkownika
quest-88
Posty: 1105
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 8:12 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Open Office 3.3 nie uruchamia się

Post autor: quest-88 »

Standardowa diagnostyka rozwiązuje 90% problemów typu "wcześniej działało, ale już nie działa".
Przepis na LibreOffice
Uzyskałeś pomoc? Poinformuj innych o sprawdzonym rozwiązaniu i podziękuj. Dodaj [SOLVED] w tytule.
ODPOWIEDZ