Libre Office Writer zamyka się z 10 sekund po otwarciu pliku

Użytkowanie edytora dokumentów
tomeh
Posty: 108
Rejestracja: pn mar 06, 2017 9:17 am
Kontakt:

Libre Office Writer zamyka się z 10 sekund po otwarciu pliku

Post autor: tomeh »

Dzień dobry, mam taki problem.

Libre Office a dokładnie writer zamyka się samoczynnie po otwarciu jakiegoś pliku po około 10 sekundach. Otwiera się okno, wszystko ok - 10 sek i się wszystko samo zamyka Potem jak ponownie otwieram to odzyskiwanie pliku ponownie otwarcie na około 10 sek i ponownie sam się zamyka.

Przeinstalowałem program z oczyszczeniem rejestru przez cclaner - nic to nie dało.

Wcześniej skasowałem dane aplikacji w program files i danych aplikacji w roaming.

Problemu nie ma calc tylko writer.

Może ktoś ma pomysł co może być problemem?
Libre office. Treści technologiczne ToTemat.pl z filmami.
Awatar użytkownika
Jermor
Posty: 2239
Rejestracja: sob paź 12, 2013 11:09 am
Kontakt:

Re: Libre Office Writer zamyka się z 10 sekund po otwarciu p

Post autor: Jermor »

Pomysłu to nie mam, ale pamiętaj, że LibreOffice ma opcję uruchomienia w trybie awaryjnym, pozwalającym na różne reakcje użytkownika.
Zobacz w helpie tutaj: https://help.libreoffice.org/7.2/pl/tex ... 0951421436
AOO 4.1.15, LO 7.5.9 (x64) na Windows 10 64bit
Ważne!
Jeśli twój problem został rozwiązany, wróć do swojego pierwszego postu, przejdź do edycji i dopisz [SOLVED] w temacie.
Inni, którzy mają podobny problem, będą wiedzieli, że istnieje jego rozwiązanie.
tomeh
Posty: 108
Rejestracja: pn mar 06, 2017 9:17 am
Kontakt:

Re: Libre Office Writer zamyka się z 10 sekund po otwarciu p

Post autor: tomeh »

Uruchomiłem go w awaryjnym z opcją wyłącz dodatki opengpl, vulcan itp i z tym działało dobrze. Bez tego wybrania zawsze nadal nawet w trybie awaryjnym się zamykało. Czyli to by wskazywało na kartę graficzną i jej sterownik teraz?
Libre office. Treści technologiczne ToTemat.pl z filmami.
Awatar użytkownika
Jermor
Posty: 2239
Rejestracja: sob paź 12, 2013 11:09 am
Kontakt:

Re: Libre Office Writer zamyka się z 10 sekund po otwarciu p

Post autor: Jermor »

Nie umiem tego potwierdzić. Tutaj na forum pojawił się wpis https://forum.openoffice.org/pl/forum/v ... f=8&t=5775 sygnalizujący takie problemy. Osobiście wiązałem to z połączeniem dwóch elementów: Windows 11 + najnowsza wersja fresh LibreOffice 7.3.0.
Czy tak jest? Nie wiem.
AOO 4.1.15, LO 7.5.9 (x64) na Windows 10 64bit
Ważne!
Jeśli twój problem został rozwiązany, wróć do swojego pierwszego postu, przejdź do edycji i dopisz [SOLVED] w temacie.
Inni, którzy mają podobny problem, będą wiedzieli, że istnieje jego rozwiązanie.
tomeh
Posty: 108
Rejestracja: pn mar 06, 2017 9:17 am
Kontakt:

Re: Libre Office Writer zamyka się z 10 sekund po otwarciu p

Post autor: tomeh »

U mnie najnowsza 7.3.0.3 czy jakoś tak. Windows 10, mój pc nie spełnia wszystkiego do 11 do jakiś nowych wymysłów.

U mnie może być to z pakietem c++ i innymi rzeczami z windowsa visual itp. Bo wszystko wywaliłem. Może być ze sterownikiem bo ostatnio Windows sam zainstalował sterownik wybrany przez siebie.

Ogólnie ostatnio miałem wiele problemów z PC po aktualizacji windowsa z centrum aktualizacji. Tak zaktualizował i ulepszył że komputer się zażynał na śmierć. Mimo niewykorzystanych prawie żadnych zasobów w poglądzie monitora.

Teraz są takie pozostałości po odinstalowaniu wszystkich "dobrych wieści" windowsa co miało wpływ na inne rzeczy z pakietami, bibliotekami itp. A problem wcześniej był w poliki źle zgranym a skończyło się na przemeblowaniu całego systemu i sterowników podczas poszukiwania problemu.
Libre office. Treści technologiczne ToTemat.pl z filmami.
ODPOWIEDZ