odinstalowanie open office

Problemy związane z instalacją, uruchamianiem i podstawową konfiguracją w specyficznych środowiskach
andrzejno
Posty: 7
Rejestracja: ndz wrz 09, 2012 11:32 am

odinstalowanie open office

Post autor: andrzejno »

Witam,

Nie tak dawno temu zainstalowałem open office na Windows 10, ale chcę teraz go wywalić ze swojego kompa, wiec jak go mogę usunąć?
OpenOffice 3.3
Awatar użytkownika
Jermor
Posty: 2233
Rejestracja: sob paź 12, 2013 11:09 am
Kontakt:

Re: odinstalowanie open office

Post autor: Jermor »

Przejdź do ustawień Windows: Klawisz Windows -> Ustawienia -> Aplikacje, na liście aplikacji znajdź OpenOffice kliknij ją i wybierz "Odinstaluj".
AOO 4.1.15, LO 7.5.9 (x64) na Windows 10 64bit
Ważne!
Jeśli twój problem został rozwiązany, wróć do swojego pierwszego postu, przejdź do edycji i dopisz [SOLVED] w temacie.
Inni, którzy mają podobny problem, będą wiedzieli, że istnieje jego rozwiązanie.
andrzejno
Posty: 7
Rejestracja: ndz wrz 09, 2012 11:32 am

Re: odinstalowanie open office

Post autor: andrzejno »

tak właśnie próbowałem, ale nic z tego, komunikat
Załączniki
komunikat
komunikat
OpenOffice 3.3
Jan_J
Posty: 4557
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: odinstalowanie open office

Post autor: Jan_J »

Właśnie to. Instalator, zgodnie z życzeniem instalującego, skonfigurował pakiet tak, by część bibliotek była wczytywana w chwili logowania użytkownika. Ślad po tym fakcie znajdziesz w kontrolkach zasobnika systemowego i powiadomień na listwie zadań; stamtąd możesz zatrzymać działanie programu. Jeśli tam kontrolki nie znajdziesz, znajdź proces soffice w managerze zadań i zatrzymaj go.
Po tej czynności powinno się dać odinstalować program.
JJ
LO (7.6) ∙ AOO (4.1) ∙ Python (3.11|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
tomeh
Posty: 108
Rejestracja: pn mar 06, 2017 9:17 am
Kontakt:

Re: odinstalowanie open office

Post autor: tomeh »

Cclaner - odinstaluj - przeczyść rejestr z pozostałości wpisów. Czyszczenie cclaner wybierz open office - czyść - i nie będzie śladu po programie już wcale.
Libre office. Treści technologiczne ToTemat.pl z filmami.
ODPOWIEDZ