Brak automatycznego backupu

Problemy związane z instalacją, uruchamianiem i podstawową konfiguracją w specyficznych środowiskach
erper
Posty: 7
Rejestracja: czw kwie 19, 2018 11:01 pm

Brak automatycznego backupu

Post autor: erper »

Witam,
Jestem nowy na Forum, więc proszę o wyrozumiałość. Poprzednio pracowałem z bazą utworzoną w wersji LO 5.2 i backupy były tworzone automatycznie. Dziś zaktualizowałem system do wersji 5.4.2.6 i ta wersja backupu nie robi. W ustawieniach Ładuj/Zapisz niby wszystko jest w porządku, podobnie w ścieżkach do plików gdzie jest podana ścieżka do backupu (c:/users/AppData/user/Roaming/LibreOffice/4/user/... I tu powinien być folder "backup", ale go nie ma. Wprowadzam dużo rekordów do bazy i byłoby dobrze gdyby backup był robiony. Czy ktoś się spotkał z czymś podobnym i może podpowiedzieć jakieś rozwiązanie.
OS Win 10(x64; kompilacja 1709)

erper
LibreOffice 5.4.6.2(x64); Win10 (x64; komp 1709)
tomeh
Posty: 108
Rejestracja: pn mar 06, 2017 9:17 am
Kontakt:

Re: Brak automatycznego backupu

Post autor: tomeh »

Spróbuj tak - zaznaczyć jeszcze raz ręcznie ścieszę kopi zapasowych
Ładuj / Zapis - opcje zawsze wykonuj kopie zapasową oraz zapisuj informacje automatycznego przywracania co - masz wypełnione?

Jeśli to wszystko jest tak ustawione i nie działa to bym przeinstalował program lub jeszcze sprawdził czy być może (mało prawdopodobne ale zawsze) program antywirusowy lub jakiś nie blokuje tworzenie plików lub nie działa jako częściowa blokada generacji plików tak może być w rozbudowanych programach jak comodo itp.

Jeśli nic nie pomaga to tylko reinstal programu - niestety tak często trzeba rozwiązywać niezrozumiałe problemy.
Libre office. Treści technologiczne ToTemat.pl z filmami.
ODPOWIEDZ