Problem z aktualizacją LibreOffice 5.2.3

Problemy związane z instalacją, uruchamianiem i podstawową konfiguracją w specyficznych środowiskach
ludwik1977
Posty: 7
Rejestracja: ndz gru 20, 2009 12:22 am

Problem z aktualizacją LibreOffice 5.2.3

Post autor: ludwik1977 »

Witam chciałbym zaktualizować do najnowszej wersji Libre Office ale cały czas żąda płyty i wyświetla się cyfra 1 a nie ścieżka do aktualizacji czy ktoś wie jaka jest ścieżka domyślna? bo jestem zły że nie mogę zaktualizować. Będę wdziewany za pomoc ;)
OpenOffice 3.1, Windows 7, Fedora 12, Unbuntu 9.10
Jan_J
Posty: 4557
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Problem z aktualizacją LibreOffice 5.2.3

Post autor: Jan_J »

Z jakiej wersji i pod jakim systemem? Jeżeli próbujesz aktualizować OpenOffice.org 3, to na pewno się nie uda. Lepiej odinstalować istniejącą wersję i zainstalować nową. Nie stracisz ani dokumentów, ani konfiguracji pakietu.
JJ
LO (7.6) ∙ AOO (4.1) ∙ Python (3.11|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
lugas
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 26, 2017 12:38 pm
Kontakt:

Re: Problem z aktualizacją LibreOffice 5.2.3

Post autor: lugas »

A takie szybkie pytanie. Gdzie znajduje się plik odpowiedzialny za konfiguracje pakietu? Mogę go skopiować na drugiego laptopa, by mieć te sam ustawienia?
OpenOffice 4.1.2 na Windows 8.1. Pozdrawia - księgowa Warszawa.
Jan_J
Posty: 4557
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Problem z aktualizacją LibreOffice 5.2.3

Post autor: Jan_J »

Konfiguracja ustawień użytkownika: patrz https://forum.openoffice.org/pl/forum/v ... 082#p14082. Raczej cały katalog niż plik, choć za wiele (nie wszystkie) konkretnych opcji odpowiada pojedynczy wpis w jednym z plików.
Konfiguracja ustawień dla wszystkich użytkowników: różnie. Czy do tej konfiguracji zaliczymy np. zainstalowane rozszerzenia, niestandardowe wpisy w menu, pakiety językowe? Generalnie w katalogu zainstalowanego pakietu, w podfolderach presets i share.
JJ
LO (7.6) ∙ AOO (4.1) ∙ Python (3.11|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
ODPOWIEDZ