Bardzo pilne. Prezentacja w OpenOffice, problem z filmem

Użytkowanie edytora prezentacji
studentkapsych
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 24, 2016 12:19 pm

Bardzo pilne. Prezentacja w OpenOffice, problem z filmem

Post autor: studentkapsych »

Hej, bardzo pilnie prosze o pomoc, na dziś do wysłania mam prezentacje, mam już zrobioną, ale chce tam wkleić filmik, wkleiłam, u mnie działa normalnie, ale wysłalam sobie na emaila, zeby sprawdzić czy będzie wszystko ok i niestety nie, czy mógłby ktoś krok po kroku napisac co powinnam zrobić? czytałam coś o tym żeby przekopiowac filmik do folderu z prezentacją, ale nie wiem co dalej.

Bardzo proszę.
OpenOffice 4.1.2
studentkapsych
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 24, 2016 12:19 pm

Re: Bardzo pilne. Prezentacja w OpenOffice, problem z filmem

Post autor: studentkapsych »

Nikt nie wie?
OpenOffice 4.1.2
Awatar użytkownika
Astur
Posty: 653
Rejestracja: wt lip 13, 2010 9:11 am

Re: Bardzo pilne. Prezentacja w OpenOffice, problem z filmem

Post autor: Astur »

Film jest wklejony (znajduje się wewnątrz prezentacji), czy tylko osadzony, czyli fizycznie znajduje się gdzie indziej, a w prezentacji jest tylko link do niego? W tym drugim przypadku nie będzie działał, bo linki są w OO wsadzane jako bezwzględne. Jeżeli chcesz komuś przesłać taką prezentację, musisz wstawić plik bezpośrednio, a nie jako łącze.
Ubuntu 20.04 — OpenOffice 4.1.10
Zanim zastosujesz się do jakiejś rady, zrób kopię zapasową dokumentu, którego ona ma dotyczyć.
Wskazówka: w dokumentach używam czasem niestandardowych, bezpłatnych czcionek Gentium i Lato
Awatar użytkownika
Suownik44
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 17, 2016 2:54 pm

Re: Bardzo pilne. Prezentacja w OpenOffice, problem z filmem

Post autor: Suownik44 »

Tak jak Pan wyżej. Bez pliku program nie wie skąd ma czytać dane, znikąd tego nie weźmie. Musisz mieć wszystko w jednym folderze.
Paweł Kowalewski
Poznań os. Orła Białego 24/43
E-mail: kontakt@wielosfer.pl
ODPOWIEDZ