Pulpit rozszeszony

Rozszerzenia i szablony. Jeśli masz problem z instalacją lub z właściwą pracą dodatku, to forum jest odpowiednim miejscem do zadania pytania
babiniec4
Posty: 53
Rejestracja: wt sie 03, 2010 10:20 pm

Pulpit rozszeszony

Post autor: babiniec4 »

Witam. Nie wiem czy to dobre miejsce na poruszenie nurtującego mnie tematu, ale spróbuję... Otórz posiadam pewien pakiet arkuszy calca, które wykorzystuję w codziennej pracy. W arkuszach działa spora liczba makr a cały pakiet stworzyłem kilka lat temu w oparciu o openoffice.org 3.3. W pracy korzystam z możliwości rozszerzenia pulpitu na dwa monitory i używam oprogramowania w wersji OOo 3.3. Pojawiające się co jakiś czas samoczynne resety oprogramowania OOo 3.3 skłoniły mnie do wypróbowania nowszych wersji tj 4.1.1 oraz 4.1.2. Wszystko wygląda cacy ale jest jeden element, który uniemożliwia wykorzystanie nowszych wersji AOO. Otórz na starej wersji OO, na każdym z monitorów jestem w stanie otworzyć osobny arkusz w trybie pełnego ekranu (okna dialogowe makr sytuowane sa w centrum każdego z ekranów). W nowych wersjach OO w trybie pełnego ekranu na monitorze podstawowym pojawia się utworzona zawartość, a na monitorze drugoplanowym pojawiają się pozostałe komórki arkusza (okna dialogowe makr sytuowane sa w okolicy zewnętrznych ram monitorów). I tu pytanie jeśli ktokolwiek zna jakąś odpowiedź na nie, co zrobić, aby móc korzystać z nowego AOO jednak tak jak to było w starym OOo.
Apache OpenOffice 4.1.5 na Windows 10
ODPOWIEDZ