Oppen Office na Windows 8.1

Instalacja, konfiguracja i uruchamianie w systemach Windows
ZofiaAnna
Posty: 3
Rejestracja: ndz kwie 06, 2014 11:47 am

Oppen Office na Windows 8.1

Post autor: ZofiaAnna »

Czy mogę zainstalować Apache OpenOffice 4.0.1 na Windows 8.1? Czy Apache OpenOffice 4.0.1 jest dostępny w języku polskim?
Apache OpenOffice 4.0.1 na Windows 8.1
Jan_J
Posty: 4557
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oppen Office na Windows 8.1

Post autor: Jan_J »

JJ
LO (7.6) ∙ AOO (4.1) ∙ Python (3.11|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
ZofiaAnna
Posty: 3
Rejestracja: ndz kwie 06, 2014 11:47 am

Re: Oppen Office na Windows 8.1

Post autor: ZofiaAnna »

Dzięki. Man nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Do tej pory miałam do czynienia z Windowsem XP. W nowym laptopie jest 8.1 i darmowy miesięczny Microsoft Office. Muszę go wkrótce odinstalować i spróbować z Open Office. Oczywiście w 8.1 nie ma dodaj usuń programy tylko jakieś niepoważnie wyglądające odinstaluj (a może nie potrafię znaleźć?) . Wszystko jest inaczej, ale można się przyzwyczaić.
Apache OpenOffice 4.0.1 na Windows 8.1
Awatar użytkownika
heillos
Posty: 164
Rejestracja: wt cze 02, 2009 8:19 am

Re: Oppen Office na Windows 8.1

Post autor: heillos »

Zainstaluj sobie Classic Shell i będziesz miała w Windows 8.1 tak samo jak w Windows Seven. Zresztą, menu start wraca podobno do 8.1 w wersji microsoftu. A nawet bez tego możesz wpisać Panel Sterowania w kafelkowym menu i mieć stare desktopowe ustawienia. Windows 8.1 w niczym nie jest gorszy ani w sumie nawet inny, bo tabletowych kafelek nie trzeba używać w zasadzie. Za to jest najlepszym Windowsem w historii tych systemów
ZofiaAnna
Posty: 3
Rejestracja: ndz kwie 06, 2014 11:47 am

Re: Oppen Office na Windows 8.1

Post autor: ZofiaAnna »

Dzięki za pomoc ! Panel sterowania szczęśliwie się znalazł. Nie będę zmieniać, staram się tylko odnaleźć potrzebne mi funkcje, z różnym niestety skutkiem. Na szczęście sukcesów jest więcej.
Apache OpenOffice 4.0.1 na Windows 8.1
ODPOWIEDZ