Libra na win 7 wywala się podczas instalacji

Problemy związane z instalacją, uruchamianiem i podstawową konfiguracją w specyficznych środowiskach
robalik
Posty: 1
Rejestracja: ndz lis 25, 2012 1:30 pm

Libra na win 7 wywala się podczas instalacji

Post autor: robalik »

Pobrałem najnowszy pakiet LibO_3.6.3_Win_x86_install_multi.msi no i AMBEROZA wywala podczas instalcaji, jakieś durne komunikaty związane z lokalizacją pliku. Totalna temporoza. No ponoć darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda. No ale tu trudno zajrzeć.
OpenOffice 3.1 na Windows Vista
Awatar użytkownika
quest-88
Posty: 1105
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 8:12 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Libra na win 7 wywala się podczas instalacji

Post autor: quest-88 »

Informacje, które nam tutaj przedstawiłeś są tak nieszczegółowe, że nie wiadomo o co w ogóle chodzi. Nie podałeś żadnych komunikatów, więc na co liczysz? Może zacznij od sprawdzenia sum kontrolnych pliku albo pobierz go raz jeszcze.

>AMBEROZA (...) temporoza

Nie rozumiem. Czy to regionalizmy? :-)
Standardowa diagnostyka rozwiązuje 90% problemów typu "wcześniej działało, ale już nie działa".
Przepis na LibreOffice
Uzyskałeś pomoc? Poinformuj innych o sprawdzonym rozwiązaniu i podziękuj. Dodaj [SOLVED] w tytule.
Jan_J
Posty: 4557
Rejestracja: pt maja 22, 2009 1:20 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Libra na win 7 wywala się podczas instalacji

Post autor: Jan_J »

durne komunikaty związane z lokalizacją pliku
gdybyś je zacytował, może by ktoś był w stanie pomóc...
JJ
LO (7.6) ∙ AOO (4.1) ∙ Python (3.11|3.10) ∙ Unicode 15 ∙ LᴬTEX 2ε ∙ XML ∙ Unix tools ∙ Linux (Rocky|CentOS)
loofice
Posty: 6
Rejestracja: pn lut 10, 2014 12:41 am

Re: Libra na win 7 wywala się podczas instalacji

Post autor: loofice »

ja jestem w stanie pomóc..... co prawda nie mam Win7 a Fedorę 20, ale problem identyczny co powyżej i u mnie pomogło wyczyszczenie folderu /tmp (w Windowsie - Temporary Internet Files lub podobne).
OpenOffice 2.4 pod Ubuntu 9.04
ODPOWIEDZ