Program OpenOffice zakończył nieoczekiwanie pracę

Problemy związane z instalacją, uruchamianiem i podstawową konfiguracją w specyficznych środowiskach
GrzegorzP
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 22, 2014 7:34 pm

Program OpenOffice zakończył nieoczekiwanie pracę

Post autor: GrzegorzP »

Jestem tu nowy i nie wiem czy ktoś miał coś podobnego. Pracuję na macu OS X 10.9.1
Przy otwieraniu OO wyskakuje mi okienko : Program OpenOffice zakończył nieoczekiwanie pracę podczas ostatniej próby odtworzenia jego okien. Czy chcesz spróbować odtworzyć jego okna?
Do wyboru : odtwórz albo nie odtwarzaj ; na oba nie działa ; program działa z tym okienkiem ale jego funkcjonalność jest ograniczona ; próbowałem odinstalować i zainstalować ponownie ale po ponownej instalacji nadal mi wyskakuje w/w okienko ; chyba nie odinstalowałem skutecznie bo nadal wyświetla czas pierwotnej instalacji.
Proszę o pomoc co z tym zrobić ?
Pozdrawiam
GP
Open Office 4.0.1. MAC OS X 10.9.1
chris_
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 10, 2013 1:42 pm

Re: Program OpenOffice zakończył nieoczekiwanie pracę

Post autor: chris_ »

Przeinstalować ponownie z usunięciem profilu.
https://wiki.documentfoundation.org/UserProfile
LibreOffice (wersja stabilna) | Crunchbang
czervon
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 07, 2014 7:16 pm

Re: Program OpenOffice zakończył nieoczekiwanie pracę

Post autor: czervon »

chris też mam taki problem z OpenOffice, niespodziewanie się wyłącza jednak twoja rada nie pomogła ;/
Mam ostatnio w ogóle ogromne problemy z OpenOffice, jeśli ktoś wie co można jeszcze zrobić aby się niespodziewanie nie wyłączał, prosze o info, może być na PW, będę bardzo wdzięczny
OpenOffice 3.1 Windows7
chris_
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 10, 2013 1:42 pm

Re: Program OpenOffice zakończył nieoczekiwanie pracę

Post autor: chris_ »

czervon pisze:chris też mam taki problem z OpenOffice, niespodziewanie się wyłącza jednak twoja rada nie pomogła ;/
Mam ostatnio w ogóle ogromne problemy z OpenOffice, jeśli ktoś wie co można jeszcze zrobić aby się niespodziewanie nie wyłączał, prosze o info, może być na PW, będę bardzo wdzięczny
Jak wyżej, z tym, że rozważył bym jeszcze aktualizacje OO do AOO 4 i ewentualne przeczyszczenie rejestru Windowsowego. Jak to nie pomoże to znaczy, że jest jakiś większy bałagan w systemie.
LibreOffice (wersja stabilna) | Crunchbang
ODPOWIEDZ